eBooki - Sprzedaż od 22.02.2022!

Już za kilka dni znowu w sprzedaży dostępne będzie dziewięć ebooków - każdy dotyczący innej liczby urodzenia. Przez pierwsze 6 dni sprzedaży, ebooki kupiło bardzo wiele z Was wracając do mnie z genialnymi opiniami o nich!

Zobacz niektóre opinię:

Kaja pięknie opisałaś wiedzę. Mam dwóch synów 8 i wszystko się zgadza. Syn urodzony 25 i Twój opis to cały on. Ja tak szczerze zrozumiałam go dopiero jak zainteresowałam się numerologią.

Kaja ebook jest niesamowity! Czytając zdanie po zdaniu, napływały mi łzy do oczu. Jakbym czytała siebie, czarno na białym. Ale gdy dotarłam do zaleconej mantry oniemiałam. To mantra, która jest napierwszym miejscu na mojej liście. Wszystko tak pięknie się zgadza, że jestem w szoku!

Kaju dziękuję za ebooka, właśnie skończyłam czytać i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego się dowiedziałam. To jest niesamowite jak to wszystko do mnie pasuje. Dziękuję Ci jeszcze raz.

Kaja to jest niesamowite... czytam i sama nie wierzę, wszystko się zgadza. Zamówiłam też ebooka dla męża, u niego też wszystko pasuje. Jestem zachwycona, dziękuję za pomoc. Gratuluję pomysłu!

Te ebooki powstały ponieważ chciałam w przystępny sposób podzielić się z Tobą moja wiedza numerologiczną dotyczącą Twojej osobowości. O swojej liczbie urodzenia znajdziesz sporo informacji, ona jednak opisuję Cię tylko częściowo.

W ebooku znajdziesz wspólna interpretacje Twojej liczby urodzenia oraz dnia urodzenia - tego nie ma w internecie, ani książkach. To interpretacja opracowana na podstawie 10 lat mojego doświadczenia. Moje autorskie podejście, dzięki któremu już bardzo wiele możesz dowiedzieć się o swoim potencjale i wyzwaniach.

Kurs nauczycielski jogi kundalini pozwolił mi połączyć wiedzę numerologiczną także z czakrami i mantrami. Dlatego ten ebook to nie tylko opis Ciebie, ale także praktyczne wskazówki jak możesz podnosić swoja energetykę na codzień i wspierać w rozwoju czy pokonywaniu wyzwań.

Zobacz spis treści dla ebooka o Jedynce numerologicznej.

Każdy ebook zawiera:

  1. Opis liczby urodzenia w podziale na karierę, relacje z innymi, miłość i dzieciństwo.
  2. Wskazówki jak możesz wspierać czakrę, która jest Twoim centrum mocy z mantrą, która Cię wspiera.
  3. Wspólną interpretację Twojej liczby urodzenia i dnia urodzenia.
  4. Dobre praktyki dla Twojej liczby.

 

eBooki już od 22.02.2022  będą znowu dostępne w Sklepie - TUTAJ