Prognoza na Sierpień

Subskrybuj Kup jednorazowo


Prognoza na Sierpień

Co czeka Cię w Sierpniu?

Ostatnim miesiącu tego roku numerologicznego. W jakim obszarze warto wykorzystać ten ostatni moment? Sprawdź w Prognozie na Sierpień dla swojej liczby.

Prognoza na Sierpień dla to okazja, aby lepiej zrozumieć jak skorzystać z energii tego miesiąca.

W prognozie opiszę czemu sprzyja ten czas - jakie aspekty Twojej osobowości będzie wspierał, jakie będzie przyciągał zdarzenia, na czym warto się skupić, a co lepiej odłożyć na później?

Dam Ci też kilka wskazówek, jak wspierać swoją energetykę w tym miesiącu oraz lepiej sprostać jego wyzwaniom. Podam czakrę, którą balansując w Sierpniu możesz znacznie poprawić swoje wibracje.

Podam Ci też daty korzystne w Sierpniu na pracę, finanse, rodzinę czy rozwój osobisty. Polecę Ci mantrę, która wesprze Cię w tym miesiącu.

Jak wygląda prognoza? Zobacz przykład Prognozy na Styczeń:

W prognozie opiszę to:

 • czego możesz się spodziewać w tym miesiącu?
 • czego lepiej się wystrzegać?
 • jak poradzić sobie z wyzwaniami tego miesiąca?
 • jaki będzie poziom Twojej energii?
 • jaki to będzie czas zawodowo?
 • jaki to będzie czas w miłości?
 • czy to dobry czas na inwestycje?

Na Prognozę na Sierpień możesz zapisać się w formie subskrypcji - czyli co miesiąc będziesz otrzymywać prognozę na kolejny miesiąc dla swojej liczby lub jednorazowo.

 

Chcesz otrzymać tylko raz?

Zamów Prognozę na Sierpień jednorazowo.

Czy to się sprawdza? Przeczytaj opinię moich klientek:

Dziękuję za prognozę na wrzesień, ku mojemu zaskoczeniu sprawdziła się! Wrzesień obfitował w czas dla rodziny i domu. Wiedziałam to z prognozy więc nie miałam żalu za czymś, w sumie nie wiadomo za czym.

Kaju Twoje prognozy są naprawdę  niesamowite! Wszystko się zgadza! Masz w sobie niezwykła intuicję i wiedzę. Bardzo miło się czyta Twoje prognozy ;)

Na początku września przeczytałam Twoją prognozę i myślę sobie - nie nakręcam się na nią. Funkcjonowałam sobie jak zawsze. Wczoraj zajrzałam do niej ponownie i o dziwo jest w niej taki zapis, który się w 100% sprawdził, a w życiu bym się go nie spodziewała. Także czekam na kolejną!

Jak działa subskrypcja na Prognozę miesięczną?

 1. Przy zapisaniu się do subskrypcji pobieramy opłatę 15 zł z Twojej karty.
  1. Jeżeli zapiszesz się 11-31 dnia miesiąca na subskrypcję otrzymasz Prognozę na kolejny miesiąc. Prognoza na kolejny miesiąc jest wysyłana ostatniego dnia roboczego obecnego miesiąca.
  2. Jeżeli kupisz prognozę miesięczną 1-10 dniem miesiąca otrzymujesz prognozę na aktualny miesiąc w dniu zakupu.
 2. Prognozy na kolejne miesiące są wysyłane ostatniego dnia roboczego miesiąca, który poprzedza miesiąc, na który jest prognoza. Opłata za kolejne prognozy jest pobierana w dniu wysłania prognozy na kolejny miesiąc z Twojej karty.

Rezygnacja z subskrypcji

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji ze skutkiem natychmiastowym. Po rezygnacji, nie są pobierane żadne opłaty. Aby zrezygnować, kliknij w link na dole maila z prognozą.

15,00 zł / miesiąc lub 23,00 zł jednorazowo
Subskrybuj Kup jednorazowo