Prognoza na Luty

15,00 zł / miesiąc
SubskrybujPrognoza na Luty

Co czeka Cię w Lutym - miesiącu zakochanych?

W bonusie do tego miesiąca dodaje opis Twojej liczby urodzenia w kontekście miłości - jak do niej podchodzisz!

 

Prognoza na Luty dla Twojej liczby urodzenia to okazja, aby lepiej zrozumieć jak skorzystać z energii tego miesiąca.

W prognozie opiszę czemu sprzyja ten czas - jakie aspekty Twojej osobowości będzie wspierał, jakie będzie przyciągał zdarzenia, na czym warto się skupić a co lepiej odłożyć na później?

Dam Ci też kilka wskazówek jak wspierać swoją energetykę w tym miesiącu oraz lepiej sprostać jego wyzwaniom. Podam czakrę, którą balansując w Lutym możesz znacznie poprawić swoje wibracje.

Podam Ci też daty korzystne w Lutym na prace, finanse, rodzinę czy rozwój osobisty. Polecę Ci mantrę, która wesprze Cię w tym miesiącu.

W prognozie opiszę to:

 • czego możesz się spodziewać w tym miesiącu?
 • czego lepiej się wystrzegać?
 • jak poradzić sobie z wyzwaniami tego miesiąca?
 • jaki będzie poziom Twojej energii?
 • jaki to będzie czas zawodowo?
 • jaki to będzie czas w miłości?
 • czy to dobry czas na inwestycje?

Na Prognozę na Luty możesz zapisać się w formie subskrypcji - czyli co miesiąc będziesz otrzymywać prognozę na kolejny miesiąc dla swojej liczby.

 

Chcesz otrzymać tylko raz?

Nie ma sprawy - zapisz się na subskrypcję, a po otrzymaniu Prognozy na Luty, wypisz się z subskrypcji, klikając w link na dole maila. W ten sposób nie otrzymasz już prognoz na kolejne miesiące.

Czy to się sprawdza? Przeczytaj opinię moich klientek:

Dziękuję za prognozę na wrzesień, ku mojemu zaskoczeniu sprawdziła się! Wrzesień obfitował w czas dla rodziny i domu. Wiedziałam to z prognozy więc nie miałam żalu za czymś, w sumie nie wiadomo za czym.

Kaju Twoje prognozy są naprawdę  niesamowite! Wszystko się zgadza! Masz w sobie niezwykła intuicję i wiedzę. Bardzo miło się czyta Twoje prognozy ;)

Na początku września przeczytałam Twoją prognozę i myślę sobie - nie nakręcam się na nią. Funkcjonowałam sobie jak zawsze. Wczoraj zajrzałam do niej ponownie i o dziwo jest w niej taki zapis, który się w 100% sprawdził, a w życiu bym się go nie spodziewała. Także czekam na kolejną!

 

Jak działa subskrypcja na Prognozę miesięczną?

 1. Przy zapisaniu się do subskrypcji pobieramy opłatę 15 zł z Twojej karty.
  1. Jeżeli zapiszesz się 11-31 dnia miesiąca na subskrypcję otrzymasz Prognozę na kolejny miesiąc. Prognoza na kolejny miesiąc jest wysyłana ostatniego dnia roboczego obecnego miesiąca. Czyli np. Prognozę na Luty otrzymasz 31 stycznia.
  2. Jeżeli kupisz prognozę miesięczną 1-10 dniem miesiąca otrzymujesz prognozę na aktualny miesiąc w dniu zakupu.
 2. Prognozy na kolejne miesiące są wysyłane ostatniego dnia roboczego miesiąca, który poprzedza miesiąc, na który jest prognoza. Np. Prognozę na Marzec otrzymasz 28 lutego. Opłata za kolejne prognozy jest pobierana w dniu wysłania prognozy na kolejny miesiąc z Twojej karty.
 3. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji ze skutkiem natychmiastowym. Po rezygnacji, nie są pobierane żadne opłaty.
Subskrybuj