Prognoza na Grudzień

15,00 zł / miesiąc lub 20,00 zł jednorazowo
Subskrybuj Kup jednorazowoPrognoza na Grudzień

Co czeka Cię w Grudniu?

Ostatnim miesiącu gdy miesza się energia starego i nowego roku numerologicznego. Dowiedz się co to oznacza dla Ciebie z prognozy.

Prognoza na Grudzień dla Twojej liczby urodzenia to okazja, aby lepiej zrozumieć jak skorzystać z energii tego miesiąca.

W prognozie opiszę czemu sprzyja ten czas - jakie aspekty Twojej osobowości będzie wspierał, jakie będzie przyciągał zdarzenia, na czym warto się skupić a co lepiej odłożyć na później?

Dam Ci też kilka wskazówek jak wspierać swoją energetykę w tym miesiącu oraz lepiej sprostać jego wyzwaniom. Podam czakrę, którą balansując w Grudniu możesz znacznie poprawić swoje wibracje.

Podam Ci też daty korzystne w Grudniu na prace, finanse, rodzinę czy rozwój osobisty. Polecę Ci mantrę, która wesprze Cię w tym miesiącu.

Jak wygląda prognoza? Zobacz przykład Prognozy na Styczeń:

W prognozie opiszę to:

 • czego możesz się spodziewać w tym miesiącu?
 • czego lepiej się wystrzegać?
 • jak poradzić sobie z wyzwaniami tego miesiąca?
 • jaki będzie poziom Twojej energii?
 • jaki to będzie czas zawodowo?
 • jaki to będzie czas w miłości?
 • czy to dobry czas na inwestycje?

Na Prognozę na Grudzień możesz zapisać się w formie subskrypcji - czyli co miesiąc będziesz otrzymywać prognozę na kolejny miesiąc dla swojej liczby lub jednorazowo.

 

Chcesz otrzymać tylko raz?

Zamów Prognozę na Grudzień jednorazowo.

Czy to się sprawdza? Przeczytaj opinię moich klientek:

Dziękuję za prognozę na wrzesień, ku mojemu zaskoczeniu sprawdziła się! Wrzesień obfitował w czas dla rodziny i domu. Wiedziałam to z prognozy więc nie miałam żalu za czymś, w sumie nie wiadomo za czym.

Kaju Twoje prognozy są naprawdę  niesamowite! Wszystko się zgadza! Masz w sobie niezwykła intuicję i wiedzę. Bardzo miło się czyta Twoje prognozy ;)

Na początku września przeczytałam Twoją prognozę i myślę sobie - nie nakręcam się na nią. Funkcjonowałam sobie jak zawsze. Wczoraj zajrzałam do niej ponownie i o dziwo jest w niej taki zapis, który się w 100% sprawdził, a w życiu bym się go nie spodziewała. Także czekam na kolejną!

 

Jak działa subskrypcja na Prognozę miesięczną?

 1. Przy zapisaniu się do subskrypcji pobieramy opłatę 15 zł z Twojej karty.
  1. Jeżeli zapiszesz się 11-31 dnia miesiąca na subskrypcję otrzymasz Prognozę na kolejny miesiąc. Prognoza na kolejny miesiąc jest wysyłana ostatniego dnia roboczego obecnego miesiąca. Czyli np. Prognozę na Styczeń otrzymasz 29 grudnia.
  2. Jeżeli kupisz prognozę miesięczną 1-10 dniem miesiąca otrzymujesz prognozę na aktualny miesiąc w dniu zakupu.
 2. Prognozy na kolejne miesiące są wysyłane ostatniego dnia roboczego miesiąca, który poprzedza miesiąc, na który jest prognoza. Np. Prognozę na Grudzień otrzymasz 3o listopada. Opłata za kolejne prognozy jest pobierana w dniu wysłania prognozy na kolejny miesiąc z Twojej karty.

Rezygnacja z subskrypcji

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji ze skutkiem natychmiastowym. Po rezygnacji, nie są pobierane żadne opłaty. Aby zrezygnować kliknij w link na dole maila z prognozą.

Subskrybuj Kup jednorazowo