Nowy rok numerologiczny 2022 - co przyniesie?Czego możemy się spodziewać w nowym roku numerologicznym? Jakie zmiany przyniesie dla świata a jakie dla nas indywidualnie? Czemu będzie sprzyjał?

 

Kiedy się zaczyna nowy rok numerologiczny?

Dziś czyli 7 września 2021 zaczyna się nowy rok numerologiczny. Wraz z nowiem w pannie wchodzimy w energię roku 2022. Energia roku 2022 to energia 6, ponieważ po zsumowaniu wszystkich liczb z roku 2022 otrzymujemy 6 (2+0+2+2=6).

 

Co przyniesie nowy rok numerologiczny?

Energia roku 2022 niesie ze sobą dużo większe skupienie na miłości, wartościach rodzinnych i energii serca.

 

RODZINA
Rodzina stanie się dla nas wszystkich dużo istotniejsza, będziemy mogli zaobserwować niejako zwrot ku wartościom rodzinnym i tradycji. Powrót do tradycji może odbyć się w nowym, odświeżonym wydaniu jednak, dużo więcej naszej energii będziemy poświęcać wspólnym celebracjom . To czas, który będzie sprzyjał bliskości, miłości, partnerstwie, powiększaniu rodziny, pielęgnowaniu wzajemnych relacji.

Istotną rolę mogą zacząć odgrywać nasze korzenie i poprzednie pokolenia. Możemy częściej sięgać do historii rodzinnych, kodów przekazanych przez naszych przodków. Ich spuścizna może być bardziej odczuwalna w naszym życiu.

 

EMOCJE I SERCE
Praca z naszymi emocjami i komunikacja z poziomu serca a nie umysłu będzie ważna w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Ci, którzy będą cały czas chcieli pozostać w umyśle i tylko logicznym myśleniem kierować się w życiu, mogą szybko poczuć się zagubieni i przestać rozumieć to co dzieje się w świecie. Bo tylko sercem pojmiemy to co będzie się wokół nas działo.

Bardzo istotne będzie rozwijanie swojej intuicji, praca z emocjami i świadome doświadczanie otoczenia. Takie harmonijne połączenie z naszym wnętrzem pozwoli nam zrozumieć jak i gdzie się chcemy rozwijać, a energia 2022 będzie nas w tym mocno wspierać. Można powiedzieć, że jeżeli tylko będziemy chcieć i otworzymy się na energię naszego serca w 2022 możemy przeżyć piękne uzdrowienie naszego wnętrza, starych ran czy blokad energetycznych.

 

PRACA Z LUDŹMI
Energia 6 bardzo sprzyja pracy z ludźmi – pracy, która niesie pomoc i wsparcie dla drugiego człowieka. Także rozkwit w tym czasie mogą przeżyć wszystkie zawody skupiające się na pracy z człowiekiem takie jak lekarz, psycholog, coach, wszystkie osoby zajmujące się medycyną niekonwencjonalną, pracą z energiami czy uzdrawianiem ludzi na poziomie ducha, ciała czy umysłu.

Takie specjalizacje będą potrzebne bo przybędzie osób, które będą chciały rozwijać siebie i uzdrawiać swoje emocje. Ta potrzeba do wielu osób przyjdzie naturalnie. Dla wszystkich nas, którzy zdecydują się rozwijać, może czekać niespodzianka w postaci zupełnie nowej, lepszej jakości życia.

 

STABILIZACJA
Po intensywnych ostatnich 12 miesiącach przyjdzie czas na stabilizację. W energii 2022 roku poczujemy więcej spokoju, czas jakby zwolni, a my będziemy mogli odetchnąć. Bardziej możemy skupić się na doczesnym życiu, trochę osiąść w naszych domach i jakby dobrze się poczuć w byciu w jednym miejscu. Możliwe, że mniej będzie okazji i chęci do podróży – chyba, ze w celu odwiedzenia rodziny ;) Nasz dom jakby stanie się taką opoką, miejscem gdzie będziemy chcieli poczuć się dobrze i bezpiecznie. Możliwe, że zaczniemy więcej inwestować w nasze mieszkania, aby poczuć się tam komfortowo i przytulnie.

 

KOMFORT
To rok, kiedy ważniejszy stanie się dla nas komfort, jako społeczeństwu, ludziom na świecie mniej będzie nam się chciało protestować czy wyrażać dezaprobatę. Sprawy społeczne i państwowe mogą zejść na drugi plan tymczasem my będziemy chcieli zadbać o swoją wygodę. Dogodzić sobie. Możemy bardziej ulegać konformizmowi. Sprawiać sobie więcej przyjemności. Możemy też więcej zacząć globalnie wydawać na takie cele.

 

SZTUKA I PIĘKNO
Wzrośnie nasza wrażliwość na piękno. Zatem więcej może się pojawić zainteresowania sztuką, wydarzeniami kulturalnymi. Więcej osób może obudzić w sobie zdolności artystyczne. Sztuka nie musi być rozumienia tylko jako muzea czy wystawy. Piękno może zainspirować twórców ubrań, domów, mebli, wystroju wnętrz. To może być rok kiedy rzeczy nas otaczające staną się piękniejsze a ludzie będą bardziej zwracać na to uwagę.

 

RYZYKA
To czego możemy globalnie doświadczać przez najbliższe 12 miesięcy to większa uległość (jako społeczeństwo, ludzie generalnie) czy naiwność. Możemy być bardziej emocjonalni lub wręcz przewrażliwieni na swoim punkcie – to może być widoczne np. na arenie politycznej czy w polityce dużych korporacji.

Ci z nas, którzy nie będą się rozwijać wewnętrznie pracować nad swoimi emocjami i spójnym życiem ze swoją energią serca, mogą zacząć odczuwać większy niepokój, rozdrażnienie emocjonalne, frustracje. Bo w roku 2022 to co przyjdzie nowego odczujemy w naszym środku. W 2020 i 2021 stres, który mogliśmy odczuwać był związany z koniecznością reakcji na zdarzenia zewnętrzne – covid, sytuacja polityczna, ekonomiczna itp. Teraz co na co będziemy musieli reagować to będą zdarzenia wewnętrzne. Już nie będzie się dało ukryć nieprzepracowanych ran, bolączek, blokad – to wszystko będzie wychodzić. Dlatego tak piękne i pomocne w tym czasie będzie regularnie pracowanie ze swoją energetyką.

 

NOWY ROK NUMEROLOGICZNY DLA KAŻDEJ Z LICZB 1-9
Poza ogólną energią roku 2022, który przyniesie nam zmiany opisane powyżej, każda z liczb numerologicznych wchodzi w swój indywidualny rok numerologiczny. Jeżeli chcesz się dowiedzieć co nowy rok przyniesie dla Ciebie – Twojej liczby numerologicznej, zapraszam na mojego instagrama, gdzie zapisane są filmy odnośnie tego co czeka każdą z liczb numerologicznych.

 

NOWY ROK NUMEROLOGICZNY DLA MNIE
Poza rokiem numerologicznym działają na każdą z nas inne liczby z daty naszego urodzenia. Rok numerologiczny ma wpływ na mniej niż 10% naszego życia. Jeżeli chcesz wiedzieć bardziej szczegółowo co czeka Cię przez kolejne 12 miesięcy – zamów Prognozę na 12 miesięcy, gdzie dowiesz się jaki wpływ ma na Ciebie:

  • Twój obecny etap życia, który wyliczam na podstawie liczb z Twojej daty urodzenia
  • Lata numerologiczne – rok kalendarzowy, w który wchodzimy dziś, ale też rok urodzinowy, w który chodzisz co roku w swoje urodziny.
  • Karma Twojego imienia i nazwiska – jak działa na Ciebie przez kolejne 12 miesięcy.

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Wpływ faz księżyca na nasze życie