Nowy rok numerologiczny 2024Aby policzyć jaka wibracja będzie na nas działać przez najbliższe 12 miesięcy, sumujemy wszystkie cyfry z roku 2024: 2+0+2+4=8. To oznacza, że od października 2023 do września 2024 będzie działać na nas energia ósemki.  Dokładnie w nowy rok numerologiczny wchodzimy 15 września 2023. Będzie on na nas działał do 3 września 2024.

Energia roku 2024 (8) działa na cały świat. Zatem to, o czym tu piszę możesz obserwować na poziomie krajów, zdarzeń, mediów, ale też grup społecznych, towarzyskich czy sąsiedzkich. W strategiach korporacji, przedszkoli czy innych przedsiębiorstw. Dostrzeżesz ją także w swoim życiu - w końcu świat zewnętrzny wpływa też na Ciebie. Co zatem może przynieść nam kolejny rok numerologiczny?

Ósemka to energia niosąca siłę, wytrwałość, odwagę, zadaniowe podejście. Będzie dawać większe skupienie na działaniu, obracaniu pieniędzmi i dobrami materialnymi. Daje nieustępliwość i konsekwencję w dążeniu do swoich celów.

W negatywie może nieść pewne ryzyka. Tym wpisem chcę pokazać Ci jak możesz świadomie skorzystać z tej energii, lepiej rozumieć jej działanie, ale też jak wesprzeć się, by unikać negatywów liczby 8.

 

Jak możesz skorzystać z roku 2024?

To czas na działanie i zdecydowanie. Twoje afirmacje, to czym emanujesz w środku, będzie wzmocnione. Tym bardziej warto zadbać o wewnętrzną harmonię. Warto także rozpuszczać swoje blokujące przekonania, tworzyć nowe - wspierające. Takie podejście pozwoli Ci silniej osiągać swoje cele w energii roku 2024.

Co zatem zrobić?

1. Zrozum czego chcesz!

Energia wspiera Twoje manifestacje silniej niż zwykle. Twoje myśli, słowa i czyny dają silniejsze efekty. Warto zatem świadomie je formułować. Pozostanie w bylejakości czy niezdecydowaniu - będzie też przyciągać “byle jakie” efekty. Nie musisz ustawiać wielkich celów. Może chcesz mieć więcej czasu dla siebie lub zacząć regularną praktykę jogi. Wyznacz swój cel i działaj!

2. Przełóż swoje pragnienia na czyny

To czas na działanie i konkrety. Teorię i rozmyślanie zostaw za sobą. W okresie działania 8ki numerologicznej realne czyny i zaangażowanie jest dobrze wynagradzane. Możesz zaskoczyć się jakie efekty dają nawet Twoje najmniejsze kroki w kierunku tego, co dla Ciebie ważne.

3. Słuchaj wewnętrznego głosu

Jeżeli działasz w zgodzie ze sobą, osiąganie jest naturalne. Nie chodzi o to, by wyznaczać cele, które nadwyrężą Twoje zdrowie czy dobrostan. Działanie w zgodzie ze sobą jest możliwe, gdy żyjesz w połączeniu ze swoim wewnętrznym głosem. Gdy masz uważność na sygnały od swojego ciała. W tym pomoże Ci codzienna praktyka wyciszenia - np. joga, medytacja, pranajama.

4. Skorzystaj z odwagi

Energia roku 2024 wzmacnia w nas takie cechy jak odwaga, pewność, zaufanie, wytrwałość, odbijanie się od kryzysów, determinacja. Wzmacnia Twoją siłę sprawczą.

 

W których obszarach będzie się więcej działo w energii roku 2024?

Praca, tematy zawodowe

Ósemka to w numerologii liczba najbardziej związana z życiem zawodowym. Dlatego w okresie działania roku 2024 tematy zawodowe mogą być bardziej istotne. Może wzrosnąć przedsiębiorczość, tematy zatrudnienia będą istotniejsze w polityce krajów. To idealny czas na rozkręcanie biznesu czy zdecydowane rozkręcanie swojej kariery w obecnej pracy. Może być więcej ruchu na rynku pracy, możliwości rozwoju.

Dobra materialne/ pieniądze

Więcej pieniądza może być w obrocie gospodarczym, ale też u indywidualnych osób. Energia 8. związana jest z inwestycjami, nieruchomościami, sektorem finansowym (banki, ubezpieczalnie, giełda, waluty). U wielu osób mogą się podnieść zarobki, ale też chęć kupowania/ inwestowania - co będzie pobudzało obrót gospodarczy. Może wzrosnąć zainteresowanie wiedzą o finansach, inwestowaniu, zarządzaniu budżetem.

Status życia

Wielu osobom może podnieść się standard życia. Państwa mogą wdrożyć rozwiązania ułatwiające podnoszenie swoich zarobków czy znalezienie pracy. Więcej z nas będzie chciało zadbać o swój komfort i zabezpieczenie finansowe.

Koniec kompromisów/ Odważne decyzje

Wraz ze wzrostem odwagi, by mówić swoim głosem kończy się czas otwarcia na niewygodne ugody, kompromisy czy podporządkowanie. Grupy społeczne, państwa, ludzie mogą z większą odwagą chcieć komunikować swoje potrzeby czy opinie. Więcej może być realnego rozliczania innych z ich działań i odważnego mówienia stop - na to się już nie zgadzam. 

 

Wyzwania roku 2024

Każda liczba w numerologii niesie atuty, ale też wyzwania. Po ciemnej stronie 8ki numerologicznej możemy znaleźć:

 1. Walkę/ tyranię - to w miejscach, gdzie panuje zaburzona energia
 2. Konkurencję/ manipulację
 3. Konfrontacje z tematem pieniędzy
 4. Rozwarstwienie między tymi, którzy wiedzą czego chcą i tymi, którzy pozostają niezdecydowani
 5. Przerost ambicji/ za duże wymagania wobec siebie czy innych

 

Co nas wesprze w 2024?

Energia 8ki numerologicznej jest bardzo silna. Jeżeli będziemy dbać o utrzymywanie się w wysokiej energetyce, dobrostanie wewnętrznym, częściej będziemy mogły korzystać z jej walorów.
Poniżej wymieniam kilka rzeczy, które będą korzystnie działać na utrzymanie się w wewnętrznym spokoju, zwłaszcza w okresie działania energii roku 2024.

 1. Odpuszczanie - świadome odpuszczanie, z uznaniem tego, że nasz cel może być osiągnięty w innej formule lub wcale,
  jeżeli nie jest spójny z naszą drogą życia. Odpuszczanie nie oznacza rezygnacji z działania.
 2. Działanie w zgodzie ze sobą/ kręgosłup moralny - trzymanie się swojej prawdy będzie nas bardzo umacniać.
 3. Struktura, plan - metodyczne działanie, skupienie swojej energii na realizacji rzeczy, które przybliżają nas do celu.
 4. Wzmacnianie swojej odwagi - świadoma decyzja, w którą stronę idę. Odważne uwierzenie, że to co czuję, jest dla mnie
  dobre i prawdziwe.
 5. Rozluźnianie - regularne rozluźnianie ciała - stretching, masaże, spacery. Energia 8ki sprzyja zbieraniu napięć w ciele.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co Ciebie indywidualnie czeka w nowym roku numerologicznym,
zamów Prognozę na 12 miesięcy.

Dowiedz się, co Cię czeka przez kolejne 12 miesięcy. Jak najlepiej wykorzystać ten czas,

na co uważać, a co sobie odpuścić? Tworząc prognozę wykorzystuję informacje z Twojej

daty urodzenia oraz karmę Twojego pierwszego imienia i nazwiska.

ZAMÓW TUTAJ!Czytaj kolejny wpis:

Fakty i Mity o numerologii partnerskiej