Sprawdź jak być bardziej pewną siebie, czerpać więcej szczęście i satysfakcje z życiaTo pragnienie wielu z nas. To wspaniałe, że szukasz

możliwości na lepsze życie – chcesz coś zmienić.

 

Poszukiwania rozwiązań

Twoje poszukiwania może trwają już od jakiegoś czasu. Czytałaś teksty dające wskazówki jak być szczęśliwą, zawierające listę porad i konkretnych rzeczy, po wykonaniu których powinnaś osiągnąć swój upragniony stan – stać się pewna siebie, zadowolona, spełniona. Być może próbowałaś wdrażałaś część tych porad w życie. Nawet w pierwszym okresie wydawały się działać. Ty czułaś się szczęśliwsza, Twoje nastawienie do życia się jakby zmieniało. Jednak nagle jakaś sytuacja kompletnie wybijała Cię z Twojego nowego pozytywnego sposobu życia i znowu wracałaś na stary tor. Być może w chwili słabości pomyślałaś, że coś chyba z Tobą nie tak, bo autorka tekstu ,o tym jak być szczęśliwą, z powodzeniem stosuje te porady – i co? I jest taka szczęśliwa i spełniona.

 

Hmm… Zatem co tutaj nie działa? Ty czy porady?

Prawdopodobnie nie jest to ani wina Twoja ani porad.

To czego?

 

Kim jestem? Co jest dla mnie dobre?

Pewnie wiesz o tym, że każda z nas jest inna. Posiada unikalny zestaw cech, talentów, obszarów do pracy. To łączy się z naszymi zainteresowaniami, smakami czy rzeczami, które lubimy robić. Dlatego recepta na szczęście czy poczucie spełnienia dla każdej z nas może być inna. To, że Twoja koleżanka przeszła na weganizm i świetnie się na nim czuje, nie oznacza, że Ty także powinnaś zrezygnować z mięsa. Być może Ty będziesz czuła się świetnie jedząc je. Być może u Ciebie lepiej sprawdzi się relaks na spacerze niż podczas, tak ostatnio popularnej, jogi czy codziennej medytacji. Być może wcale nie musisz być tak przebojowa jak Twoja znajoma, bo Twoim wspaniałym atutem jest umiejętność słuchania.

Zatem, które rzeczy sprawdzą się dla Ciebie?

Te, które będą dopasowane idealnie do Twojej unikalnej osobowości.

Żeby je znaleźć musisz najpierw dobrze poznać i zrozumieć siebie.

 

Skąd wiedzieć jaka jestem i co jest dla mnie dobre?

Poznałaś siebie już w wielu sytuacjach. Jednak skoro czytasz ten wpis, pewnie masz poczucie, że ta wiedza o sobie nie wystarcza, aby osiągnąć spełnienie, być szczęśliwą czy zawsze pewną siebie. Sposobów na lepsze poznanie siebie czyli dobre zrozumienie swoich potrzeb, talentów, obszarów do pracy, tego co powinniśmy w sobie rozwijać czy tego co da nam satysfakcję jest wiele.

 1. Możesz zacząć obserwować siebie na co dzień. Zwracać uwagę na sygnały ze swojego ciała- ból głowy, ścisk żołądka czy może jak Twoje ciało odczuwa szczęście.
 2. Możesz popracować nad słuchaniem swojego wewnętrznego głosu – intuicji. Poprzez regularne wyciszanie, spacery w naturze. Pozwalanie, aby Twój umysł mógł odpocząć od nadmiaru bodźców, z którymi się mierzy każdego dnia.

 

Te metody są skuteczne jednak trzeba je stosować regularnie,

rezultaty mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach,

nie koniecznie muszą dotyczyć tego na czym Ci zależy.

 

Czy można coś zrobić szybciej i precyzyjniej? TAK.

Świetnym sposobem na poznanie siebie może być analiza numerologiczna. Dlaczego?

Bo to sposób na głębokie zrozumienie:

 • jakie są Twoje mocne strony i potencjał
 • zrozumienie pragnień i motywacji
 • celów, których osiągnięcie da Ci satysfakcję
 • co sprawia Ci trudność, a co lepiej sobie odpuścić
 • czemu sprzyjają poszczególne etapy Twojego życia i jak z nich najlepiej skorzystać

 

Co możesz się dowiedzieć już teraz o sobie?

W numerologii mówimy, że w okresie 28 - 31 lat większość z nas (zależy to od Twoich liczb w dacie urodzenia) przechodzi pierwszy spory przełom w życiu. Co mam na myśli? Np. coś znaczącego dzieje się w Twoim życiu- zmieniasz miejsce zamieszkania, wchodzisz w poważny związek i to powoduje wiele zmian u Ciebie, pojawiają się dzieci, zaczynasz pracę albo jakaś inna sytuacja powoduje że Ty zaczynasz jakby inaczej podchodzić do życia.

W zależności w jakim dniu i miesiącu się urodziłaś zmiany mogą być inne np. do 28/31 lat byłaś skupiona na relacjach z innymi, może nieśmiała, a skończeniu 28/31 lat skupiasz się dużo bardziej na sobie swoim rozwoju.

Może jako dziecko i nastolatka byłaś zachowawcza i pragmatyczna, a po 28/31 urodzinach czujesz jakby świat i możliwości stanęły przed Tobą otworem, a Ty czujesz że chcesz się rozwijać i doświadczać.

To tylko maleńka część tego, czego dowiesz się z analizy numerologicznej.

 

Zobacz, co inni sądzą o analizach:

Osoby, które zamówiły analizę numerologiczną Pakiet osobisty, powiedziały:

Małgosia

„To niesamowite, bo właściwie zgadza się u mnie 99%! Analiza skłoniła mnie do głębszych refleksji, wiele rzeczy zrozumiałam, na niektóre spojrzałam z innej perspektywy, wiele rzeczy w sobie jest mi łatwiej zaakceptować. Absolutnie polecam te analizy wszystkim moim znajomym!”

 

Paulina

„Jestem pod ogromnym wrażeniem informacji, jakie przeczytałam w analizie. Niesamowite jak prawidłowa jest to interpretacja.  Jestem ogromnie wdzięczna za Twoje wskazówki. Dzięki Tobie zrozumiałam wiele rzeczy na swój temat.”

 

Karolina

„Jestem pod dużym wrażeniem analizy. Przyznam, że podeszłam do niej bardzo sceptycznie, ale już nie mam wątpliwości, że przede wszystkim analiza pomoże mi w pracy nad sobą.”

 

Chcesz poznać siebie lepiej w szybki sposób? Zamów analizę numerologiczną tutaj i zyskaj:

 • opis swojej osobowości
 • opis Twoich wyzwań w życiu
 • analizę Twoich potencjałów
 • analizę Twoich podpisów
 • opis Twoich relacji z bliskimi
 • opis etapów Twojego życia (jest 5)
 • opis Twoich lat numerologicznych

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Liczby mistrzowskie- 6 mitów