Długi karmiczne - co to jest?Czujesz, że w jakiś tematach masz bardziej pod górkę niż inni? W niektórych relacjach z niezrozumiałych powodów nie możesz osiągnąć harmonii, albo mimo, że nie chcecie ranicie się nawzajem.

Każdy z nas przychodzi z jakąś lekcją na to życie, spotyka ludzi, których kiedyś już poznał i ciągnie za sobą energię działań z poprzednich wcieleń. Jak jednak poznać czy mamy do spłacenia w tym życiu jakieś długi karmiczne i wobec kogo?

 

Dług karmiczny - co to takiego? 

 

“Długi karmiczne to pożyczka w spirytualnym banku, którą zaciągnęliśmy by żyć pełną parą bez żadnych konsekwencji. Każdą pożyczkę musimy jednak w końcu spłacić - często wzbogaconą o odsetki.”

 

Wyobraź sobie życie jako bank, który z góry przydziela ci pewną ilość dostępnych środków. W twoim budżecie mieści się szczęście, miłość, sukces, zdrowie, spełnienie, zamożność i wiele innych. Możesz cierpliwie czekać, aż zapracujesz na każde z tych dóbr lub możesz też postanowić wziąć pożyczkę w banku, która spowoduje, że możesz z nich korzystać już tu i teraz.

Zwykle ta droga na skróty oznacza osiąganie tego co chcesz kosztem innych. Świat potrzebuje równowagi i nic nigdy nie jest za darmo. Jeżeli w jakimś życiu chciałaś korzystać z przywilejów nie dając nic w zamian tym, dzięki którym miałaś te przywileje, powstaje nierównowaga.

Każdy z nas był kiedyś “dobry” i “zły”. Każdy z nas coś przeskrobał. Tak wygląda ewolucja i rozwijanie się dusz. Wszyscy ulegamy pokusom, a potem dostajemy za nie rachunek.

 

Rachunek to właśnie jest dług karmiczny. 

 

Ta analogia pokazuje nam, że dług karmiczny to tak naprawdę nic innego jak konieczność zapłacenia za wygody uzyskane kosztem innych, które w poprzednim życiu dostaliśmy za darmo. Możemy uważać to za trudne do zaakceptowania - zwłaszcza że zwykle nie pamiętamy nic z poprzednich wcieleń - jednak niewiele wskóramy buntując się przeciwko rzeczywistości. Tylko w momencie, gdy zrozumiemy skąd biorą się doczesne bolączki i podejdziemy do nich pełni świadomie, mamy szansę przepracować dług karmiczny i uwolnić się od powtarzających się przykrych sytuacji w tym i kolejnym życiu.

 

Skąd wiedzieć, że mamy dług wobec poprzednich wcieleń?

 

“Długi karmiczne najłatwiej dostrzec przyglądając się swoim zachowaniom i analizując czy wynikające z nich konsekwencje są logiczne. Jeśli nie, jest szansa, że mamy do czynienia z echem nadużyć, których dopuściliśmy się w poprzednim wcieleniu.” 

 

Jest wiele wskazówek, które mogą mówić nam o potencjalnym długu. Poniżej przeczytasz o niektórych z nich.

 

Zdarzają ci się pozornie niewytłumaczalne i powtarzające się sytuacje

Jeżeli często przytrafiają ci się sytuacje, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć, jest szansa, że ich korzenie sięgają przeszłych wcieleń.  Żaden dotychczasowych przełożonych nie cieszył się twoim zaufaniem? Być może w poprzednim życiu sama zarządzałaś ludźmi, lecz rzadko dotrzymywałaś słowa. Twoje dziecko notorycznie ignoruje twoje prośby mimo że sama stajesz dla niego na głowie? Istnieje szansa, że w poprzednim wcieleniu role między Wami były odwrócone. 

 

Twoje relacje miłosne kończą się w podobny, bolesny sposób

“Już nigdy więcej nie umówię się z osobą, która…” - ile razy powtarzałaś już to zdanie? Może chodzić o konkretne cechy lub zachowanie powielane przez kolejnych partnerów, na przykład brak wrażliwości na twoje potrzeby, uzależnienia, brak zaradności życiowej, bądź częste skoki w bok. Może też chodzić o relację z jedną osobą, do której nieustannie wracasz niczym bumerang, mimo że wasze zejścia zawsze kończą się dramatem. W tym przypadku możemy mieć do czynienia z relacją karmiczną, której celem jest przekazanie nam konkretnej nauki, która odnosi się do naszych zachowań z poprzedniego wcielenia. 

Często niestety pozostajemy głusi na tę bolesną mądrość, dlatego też nasze związki zdają się zataczać koło lub opierać się na tych samych szablonach. Taka sytuacja może też jednak wynikać z negatywnych programów, które mamy zakodowane w głowie. 

 

Pewne wzorce nieustannie powtarzają się w twoim życiu

Inni często drobne wykroczenia uchodzą na sucho, lecz wiesz, że nie dla Ciebie. Jeśli nie kupisz biletu na autobus, najczęściej nie tylko dostaniesz mandat, lecz przy okazji karę za brak maseczki, zakłócanie ciszy nocnej. Tak jakbyś miała nauczyć się uczciwości w najmniejszych obszarach życia.

Być może często inni przywłaszczają sobie twoje pomysły lub im więcej się starasz w pracy, tym gorzej na tym wychodzisz. 

Jeżeli zauważasz pewne powtarzające się sytuacje, które nie zdarzają się tak często u innych, możliwe, że wiążą się one z długiem karmicznym, który właśnie odpracowujesz przybierając zupełnie odwrotną rolę - czyli tej osoby uciśnionej a nie tej, która steruje sytuacją.

 

W twojej dacie urodzenia są liczby karmiczne

Analiza numerologiczna jest szybkim sposobem, aby przekonać się czy w tym życiu Twoja dusza zdecydowała się spłacić dług zaciągnięty w poprzednich wcieleniach. 

Numery karmiczne mogą pojawić się:

  •  W Twoim dniu urodzenia. Jeżeli urodziłaś się 13,14,15,16,19 dnia miesiąca
  • Jako suma z wszystkich cyfr z Twojej daty urodzenia.  Wtedy gdy suma wynosi 13,14,15,16,19 lub 26. 
  • Liczby karmiczne mogą pojawić się także w innych miejscach Twojej analizy numerologicznej, jednak ich wyliczenie wymaga dłuższych kalkulacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie długi obecne są w twoim życiu, przyjrzyj się bliżej twoim zachowaniom, związkom oraz relacjom z bliskimi. Czy widzisz w nich jakieś powtarzające się wzorce? Jeśli tak, czy wiesz z czego one wynikają? Możesz także sprawdzić, czy w dacie urodzenia posiadasz liczbę karmiczną wskazującą na dług. 

Droga do spłacenia spirytualnej pożyczki bywa żmudna i długa, najważniejszym krokiem jest jednak zrozumienie z czym się mierzysz. Jeśli chcesz upewnić się czy dane wzroce wynikają z nadużyć popełnionych przez przeszłe wcielenia bądź dowiedzieć się jakie długi zakorzenione są w twoich liczbach, zapraszam cię do skorzystania z oferowanej przeze mnie analizy numerologicznej. 

Zamawiając Pakiet osobisty możesz zrozumieć:

  • Jaka jest Twoja osobowość?
  • Jakie masz wyzwania w życiu?
  • Czy Twoje potencjały są zbalansowane?
  • Czy Twoje podpisy są harmonijne?
  • Jak wyglądają Twoje relacje z bliskimi?
  • Czemu sprzyjają etapy Twojego życia (jest 5)?
  • Jak wpływają na Ciebie Twoje osobiste lata numerologiczne?

Zdjęcie
Czytaj kolejny wpis:

Bliźniaczy płomień co to jest?