Jak wykorzystać numerologię, by z sukcesem planować działania na każdy miesiąc?Większość z nas wie, że dzięki numerologii można wyczytać lata numerologiczne - czyli jaka energia będzie na nas działać w danym roku - przez okres 12 miesięcy. To jest cenne, jednak niewiele osób wie, że dzięki numerologii możemy zejść jeszcze głębiej i sprawdzić, jaka energia towarzyszy Ci każdego miesiąca. Zaskoczona? Czytaj dalej, jak to możliwe!

 

Lata numerologiczne

Dla każdej liczby urodzenia możemy określić lata numerologiczne. Jednocześnie na każdą z nas działa rok numerologiczny kalendarzowy oraz urodzinowy. Kalendarzowy rozpoczyna się co roku w wrześniu/październiku dla wszystkich liczb numerologicznych i trwa 12 miesięcy. Rok numerologiczny urodzinowy zaczyna się w dniu urodzin danej osoby i także trwa 12 miesięcy - do kolejnych urodzin.

Badanie lat numerologicznych pozwala nam określić:

  • czemu sprzyja dany rok w naszym życiu - co będzie nam iść dużo sprawniej?
  • w jakich obszarach możemy napotkać spowolnienia, opór materii - co może zwolnić w danym czasie?
  • czemu dany rok nie sprzyja i prawdopodobnie zejdzie na drugi plan w naszym życiu?
  • jakie obszary będą ważne do rozwijania w danym roku?
  • jak możemy się wspierać, aby korzystać więcej z atutów danego roku, a mniej z jego cieni?

Najczęściej rok numerologiczny urodzinowy i kalendarzowy, który działa na nas w danym okresie ma inną liczbę - zatem niesie inne działanie. Czasami mogą to być nawet wykluczające się energie. Tu możesz skorzystać z mojego wsparcia, by zrozumieć jakie działanie mają wspólnie interpretowane oba lata numerologiczne.

 

Miesiące numerologiczne

Tak samo, jak dla lat numerologicznych - dla każdej liczby urodzenia możemy określić działanie obecnego miesiąca. Miesiące numerologiczne należy interpretować wspólnie z rokiem numerologicznym, który w danym czasie na Ciebie działa.

Rok numerologiczny trwa 12 miesięcy - wprowadza teoretycznie jedną stałą energię w nasze życie na dany czas. Jednak dzięki analizie miesięcy numerologicznych wiemy, że przez te 12 miesięcy wpływ na rok numerologiczny mają też energie danego miesiąca - dlatego każdy miesiąc może skupić Cię na doświadczaniu trochę innego wymiaru Twojego obecnego roku numerologicznego.

Przykład 1

Jako 2(11) numerologiczna jesteś obecnie (październik 2023-październik 2024) pod wpływem pierwszego roku numerologicznego. To czas idealny na rozpoczynanie, ambitne działania - jednak w jakim obszarze? O tym właśnie może zadecydować Twój obecny miesiąc numerologiczny.

Np. dany miesiąc może sprzyjać obszarom związanym z rodziną, miłością, domem - w takim miesiącu możesz więcej nowych rzeczy rozpocząć właśnie w tych rzeczach. Będzie to wtedy czas idealnie sprzyjający rozpoczęciu nowego związku czy wejścia na nowy etap relacji (dla osób w związkach). Także na nowe podejście do relacji rodzinnych, mogą przyjść do Ciebie ciekawe spostrzeżenia odnośnie miłości do siebie, możesz też przeprowadzić się czy dokonać nowych zmian w swoim obecnym domu.

Przykład 2

Jako 8 numerologiczna jesteś obecnie (październik 2023-październik 2024) w siódmym roku numerologicznym. To czas idealny na rozwój naukowy, osobisty, spędzanie czasu ze sobą, zajrzenie w swoje wnętrze, zbudowanie relacji z intuicją. Jednak w każdym miesiącu będziesz nieco inaczej odczuwać ten rok numerologiczny.

Np. dany miesiąc może sprzyjać kreatywności, spotkaniom z ludźmi, optymizmowi i beztroskiemu spędzaniu czasu. To teoretycznie przeciwna energia niż ta, którą tworzy rok numerologiczny 7. Dlatego połączenie z taką energią miesiąca spowoduje, że słabiej będziesz odczuwać działanie 7ki. Jednak wzmocni się bardzo umiejętność komunikacji i formułowania myśli. Także możesz mieć okazję, by z większą grupą podzielić się swoja wiedzą lub by w grupie się uczyć. Charakter takiego połączenia energetycznego można opisać długo.

 

Jak sama korzystam z miesięcy numerologicznych?

Dla mnie świadome korzystanie z energii danego miesiąca sprawdza się świetnie - pomaga zaplanować miesiąc dobry na urlop, decyzje finansowe czy rozpoczynanie nowych projektów. Pozwala odpuścić, gdy mam spore plany zawodowe, a okazuje się, że dany miesiąc bardziej skupia mnie na kwestiach rodzinnych. 

Rozumienie co przyniesie dany miesiąc pozwala mi żyć z większym spokojem i łatwiej mi zharmonizować się z tym, co przynoszą okoliczności. Z większym sukcesem realizuję także moje cele - bo wiem, kiedy jest na nie najlepszy czas.

Zamów Prognozę miesięczną dla siebie i sprawdź sama!

LINK DO PROGNOZY
Czytaj kolejny wpis:

Nowy rok numerologiczny 2024