Zmiana nazwiska czy nowe imię - na co wpływa numerologicznie?Analiza imion i nazwisk w numerologii jest tak samo istotna, jak analiza daty urodzenia. 

To, co możemy wyliczyć z imion i nazwisk może mieć wpływ nawet na 25% Twojej osobowości!

W numerologii bada się wszystkie imiona i nazwiska nadane urzędowo lub kościelnie. Czyli znaczenie mają imiona nadane w urzędzie, ale też imię nadane na chrzcie czy bierzmowaniu - nawet jeżeli go nigdzie nie używamy. Zapisanie w dokumentach powoduje, że działa ono na nas energetycznie.

Imiona i nazwiska bada się przyporządkowując każdej literze odpowiednią cyfrę. Dzięki temu można robić różne kalkulacje, które dają możliwość analizy numerologicznej imion i nazwisk.

Analizę Karmy z imion i nazwisk robię w Prognozie na 12 miesięcy, jest genialnym uzupełnieniem Pakietu osobistego - ZOBACZ PROGNOZĘ.

 

Co możemy zbadać dzięki imionom i nazwiskom w numerologii?
1. Energia z imion i nazwisk - wpływa na 15-20% naszej osobowości

To podstawowa sprawa, którą bada każdy numerolog zajmujący się najbardziej znaną w Europie numerologią - pitagorejską. By zbadać energię z imion i nazwisk bierzemy pod uwagę wszystkie imiona i nazwiska nadane urzędowo lub kościelnie, które nosimy obecnie lub nosiłyśmy w przeszłości.

Co można wyliczyć z energii z imion i nazwisk?
  • Jaki tworzysz wizerunek?
    Energia zewnętrzna, którą wyliczamy mówi o tym, jaki podświadomie chcesz tworzyć wizerunek. Czyli mimowolnie dążysz do tworzenia takiego wizerunku Ciebie. Ten wizerunek jest niezależny od Twojej liczby urodzenia. Może być harmonijny dla Ciebie i pozwalać Ci naturalnie wyrażać siebie, a może być blokujący i uniemożliwiać harmonijną ekspresję. Może także powodować, że tworzysz mylne wrażenie - np. osoby silnej, bezkompromisowej - kiedy w środku jesteś bardzo wrażliwa.
  • Na ile możesz korzystać z potencjału z daty urodzenia?
    Energia wewnętrzna, która wyliczamy też z imion i nazwisk, pokazuje na ile wewnętrznie masz łatwość lub trudność w korzystaniu ze swojego naturalnego potencjału. Np. Twoja data urodzenia może nadawać Ci talenty biznesowe, komunikacyjne, artystyczne itp., tymczasem energia wewnętrzna może blokować lub rozpraszać Twoją energię na tyle, że korzystanie z Twoich naturalnych talentów jest mocno utrudnione.

    Energia wewnętrzna może także dawać Ci dodatkowe talenty. Nie tylko umożliwiając harmonijny dostęp do Twoich potencjałów z daty urodzenia, ale także wspierając inne, nie zawarte w Twojej dacie urodzenia cechy.

CIEKAWOSTKA 1

Zwróć uwagę, że imiona czy nazwiska, które nosiłaś wcześniej NIE KASUJĄ SIĘ. Każde imię i nazwisko zostaje na zawsze w Twojej energetyce.

 

CIEKAWOSTKA 2

Jeżeli chcesz zmienić nazwisko i przyjąć nazwisko:

  • którego nigdy nie nosiłaś - zmieni się Twoja energia z imion i nazwisk.
  • które nosiłaś wcześniej (np. wrócić do panieńskiego po rozwodzie), Twoja energia z imion i nazwisk pozostanie taka sama.                   Ponieważ wracasz do nazwiska, które cały czas jest w Twojej energetyce.

O Twojej energii z imion i nazwisk przeczytasz w Pakiecie osobistym.

 

2. Potencjały z imion i nazwisk

Analizując Twoje wszystkie imiona i nazwiska (nadane kościelnie lub urzędowo), możemy sprawdzić czy masz dostęp do wszystkich 9 potencjałów. Każdy potencjał odpowiada za inny aspekt:

Potencjał 1 - odwaga, ambicja, zrozumienie czego chcę

Potencjał 2 - komunikacja, empatia, budowanie relacji

Potencjał 3 - kreatywność, radość życia, nawiązywanie znajomości

Potencjał 4 - sumienność, pracowitość, uziemienie, motywacja

Potencjał 5 - elastyczność, zdrowie, witalność, chęć doświadczania

Potencjał 6 - tworzenie relacji miłosnych i rodzinnych, miłość do siebie

Potencjał 7 - połączenie z intuicją, duchowość, nauka, rozwój osobisty

Potencjał 8 - zarządzanie finansami, odporność, siła woli, determinacja

Potencjał 9 - poczucie wolności, misji, altruizm, otwarty umysł

Każda z nas, by być w balansie powinna mieć dostęp do wszystkich 9ciu potencjałów.

 

CIEKAWOSTKA 

Bywa, że brak dostępu do danego potencjału blokuje Twoje naturalne talenty. Dzieje się tak, gdy jesteś np. 7 numerologiczną i nie masz dostępu do potencjału 7. Także, gdy jesteś urodzona np. 4,13,22 lub 31 dnia miesiąca i nie masz dostępu do potencjału 4.

W obu tych sytuacjach możesz mieć wrażenie, że opis Twojej liczby czy dnia urodzenia do Ciebie nie pasuje - bo u Ciebie dane rzeczy/ talenty się nie objawiają.

O analizie Twoich potencjałów przeczytasz w swoim Pakiecie osobistym.

 

3. Karma z imienia i nazwiska

Karmę z imienia i nazwiska wylicza się korzystając z numerologii kabalistycznej (dużo mniej znanego odłamu numerologii w Europie). Do analizy bierze się pierwsze imię i obecne nazwisko. Karma z imienia i nazwiska zmienia się co 4,5-9 lat. 

Pokazuje okoliczności, które mogą nas spotkać w danym czasie. Może pokazywać okres, kiedy będziemy dużo podróżować/ wyprowadzimy się za granicę. Gdy sprzyja nam passa w finansach, gdy możemy się zakochać lub mieć dzieci, gdy mamy okres wzmożonej pracy czy okres rozwoju duchowego.

Jednak to liczby w karmie “decydują”, o czym mówią. U każdej osoby czyta się co liczby pokazują - może się zdarzyć, że nie będzie tam informacji o miłości czy dobrej passie w finansach, tylko o innych rzeczach. Nie przeszkadza to jednak, by dana osoba miała udany związek czy bezpieczeństwo finansowe. Liczby pokazują ważne rzeczy z punktu widzenia KARMY dla Ciebie.

 

CIEKAWOSTKA

Karma z imienia i nazwiska zmienia się za każdym razem, gdy zmieniasz nazwisko. Analizując ją bierzemy pod uwagę pierwsze 9 liter z Twojego imienia i nazwiska. 

Np. dla Anna Nowak weźmiemy pod uwagę litery - ANNANOWAK. Jednak dla osoby nazywającej się Katarzyna Kowalska, weźmiemy pod uwagę litery - KATARZYNA - tutaj zmiana nazwiska nie będzie miała wpływu na karmę. Np. dla osoby Maria Krukowska, weźmiemy litery - MARIAKRUK.

Za każdym razem, gdy zmieniasz nazwisko - na nowe lub to, które już nosiłaś, zmienia się karma z imion i nazwisk na Twoje życie. Może się jednak nie zmienić na dany moment - to zależy w jakim jesteś wieku.

Twoją karmę z imienia i nazwiska opisuję w Prognozie na 12 miesięcy.

Prognoza jest genialnym uzupełnieniem Pakietu osobistego. Pokaże Ci, na czym warto się skupić przez kolejne 12 miesięcy - ZOBACZ PROGNOZĘ

 

4. Podpisy - formalne i prywatne

Dzięki analizie liter, których używasz w podpisie można zbadać czy dany podpis jest dla Ciebie korzystny. Czyli czy wspiera Cię w ważnych dla Ciebie obszarach.

Zmieniając imię czy nazwisko - zwykle zmieniamy też podpis. Dlatego może okazać się, że obszary które wcześniej funkcjonowały harmonijnie, przestają takie być, bo nasz podpis nie jest już dla nas korzystny.

U mnie niekorzystny podpis utrudniał stworzenie stabilnej relacji. Niby już udawało mi się to zrobić, ale coś zawsze mnie pchało, żeby rozglądać się za lepszymi opcjami poza związkiem. Dopiero ustawienie harmonijnego podpisu prywatnego, dało mi spokój i naturalność w skupieniu się na aktualnej relacji, którą tworzyłam w danym momencie.

Podpisy dzielimy na prywatny i formalny. 

Podpis prywatny (zwykle Twoje imię/pseudonim/ zdrobnienie) działa na obszary rodziny, przyjaciół, związku miłosnego, hobby - tego wszystkiego, co dotyczy Twojego życia prywatnego.

Podpis formalny działa na obszary pracy, spraw urzędowych, formalności, zarządzania finansami.

O analizie Twoich podpisów przeczytasz w Twoim Pakiecie osobistym.
Czytaj kolejny wpis:

Jak wykorzystać numerologię, by z sukcesem planować działania na każdy miesiąc?